some news

27. června 2012 v 22:32 | Sweety |  Deníček ranče

Jó, brzy, brzy, brzičko, si konečně koupím Breyera a pak se zapíšu do CASHB :D.
Jen přemýšlím, jestli si mám B. koupit od TH nebo od Nae...protože nevím, kdy jí ti koníci přijdou a za den (a něco) je výzo = prachyyyy :D ;D

Jinak s tím ježděním...
No v úterý jsem jela do tý stáje. Dostala jsem na dva týdny klisnu, asi ČT, April (na jmenovce má Ejprýl :DDD). Je to tmavá hnědka, skoro vraník. Je taková trochu lenivá. Dostaly jsme se až do klusu :DDD, až na to, že já jsem rok nejezdila a šíleně mě bolí prdel a nohy :D (jen abyste věděli: já cválám a skáču i nízké překážky :D ale když má člověk pauzu rok, je rád že vůbec krokuje!!! :D ani nevíte co pro mě bylo vysedávání :D úúleva ;D)

Dneska jsem tam šla taky. No ještě s dvěma holkama (jedna je dcera majitelky stáje a druhá je její kámoška, obě jsou fajn :)) jsem jela na vyjížďku. Dostala jsem 24-letou kobylku (asi), myslím, že to je taky ČT :D nebo QH, nevím, neptala jsem se. Jmenuje se Jasná, ale říká se jí Máňa. Já šla poprvé za ten rok ven, nikdy jsem nebyla na vyjížďce. A tak i když Máňa kulhá a proto jsme neklusali, bylo to fajn :) až na to, že jak jsme přišli domů, nebyla k zadržení a málem se mnou vletěla do stáje :D já jí škubala v hubě atd a ona furt chtěla domů :D tak jsme si daly pár koleček na kolbišti a šly domů.

Jinak, vedle ní je jeden hřebec, jmenuje se Pegas, je to vraník a je to asi hannover nebo co! ale je to krasavec!!! nádhernýý!!! fakt :D jsem z něj unešená

Pak jsem ještě unešená z jedné kobylky!!! ta má totiž malého hřebečka :) asi 2 měsíce mu jsou :)))) ten je tááák roztomilý!!!

V té stáji je asi 16koní :) převážně ČT ;D

No to by bylo už asi dost :D tvl mně se chce spát :D psaní unavuje xD

tak dobrou :D
(se zívnutím) Sweet :'DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plexss plexss | 28. června 2012 v 15:46 | Reagovat

Joo, to je super. Tak sem dej třeba někdy fotky těch koní. ;))

2 Sweety Sweety | Web | 28. června 2012 v 22:10 | Reagovat

[1]:

No, pokusím se :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama